Ostatní

pro přihlášení na akci je nutná registrace
Výstavba nafukovací haly - příprava areálu  27.09.2017 
kapacita  22/30, uzávěrka 26.09. 23:59)

Přijďte pomoci s přípravou areálu pro stavbu nafukovací haly (středa odpo), a poté hlavně s výstavbou samotnou (čtvrtek - svátek), bez vás ji nepostavíme.

středa - začátek 15h 
-příprava areálu (komplet odstrojení hřišť, sítě a kůly mezi kurty,..)

čtvrtek (začátek 8:30h)

-samotná stavba haly
-příprava kurtů a sítí do pův. stavu
-průběžně možnost grilování, občerstvení
-zakrytí 5.kurtu

aktuální seznam přihlášených

1. Martin Drobný

2. Petr Braniš
3. Ondra Vlček
4. Petra Kovaříková
5. Alžběta Němcová
6. Zuzana Drážďanská
7. Lenka Rudhardtová
8. Alžběta Paulasová
9. Kateřina Vicenová
10. Štěpánka Havlíková
11. Tereza Gebouská
12. Michal Hons
13. Anna Hlavackova
14. Iva Dvořáková
15. Kristýna Kašíková
16. Michal Sihelsky
17. Tomáš Vojvoda
18. Lenka Silberhornová
19. Lukáš Havlíček
20. Tereza Hašková
21. Lenka Dudlová
22. Andrea Hlávková
Výstavba nafukovací haly  28.09.2017 
kapacita  33/60, uzávěrka 27.09. 23:59)

Přijďte pomoci s přípravou areálu pro stavbu nafukovací haly (středa odpo), a poté hlavně s výstavbou samotnou (čtvrtek - svátek), bez vás ji nepostavíme.

středa - začátek 15h 
-příprava areálu (komplet odstrojení hřišť, sítě a kůly mezi kurty,..)

čtvrtek (začátek 8:30h)

-samotná stavba haly
-příprava kurtů a sítí do pův. stavu
-průběžně možnost grilování, občerstvení
-zakrytí 5.kurtu

aktuální seznam přihlášených

1. Martin Drobný

2. Michaela Majzúnová
3. Petr Braniš
4. Petra Kovaříková
5. Jiří Květoň
6. Jan Kravar
7. Alžběta Němcová
8. Alžběta Paulasová
9. Ondřej Šimša
10. Lenka Rudhardtová
11. Jirka Řechtáček
12. Michal Sihelsky
13. Hedvika Klimova
14. Ondřej Daněk
15. Petr Novotný
16. Josef Kantár
17. Jan Zvěřina
18. Tomáš Vojvoda
19. Lukáš Havlíček
20. Tereza Hašková
21. Ján Jenčík
22. Jan Dimitrov
23. Petr Stískal
24. Ondřej Vojtěchovský
25. Petra Holoubková
26. Radan Dolejš
27. Darya Yakutina
28. Tomáš Janeček
29. Aleksandr Primak
30. Augustin Šulc
31. Jiří Pokorný
32. Jakub Mrva
33. Petr Kubec