Vyhlášení členských bonusů za sezonu 2015/2016  (autor Natalie Boušková, zveřejněno 23.01.2017)

Níže uvedené bonusy a odměny platí pouze pro členy trénující v klubu v rámci odpoledního nebo celodenního členství (nikoliv "volná hra"), a to v sezóně 2015/2016 a současně v sezóně 2016/2017.


Vyhodnocení bonusů a statistiky se vztahují ke konci minulé sezóny, tj. ke dni 30.9.2016

 

POZOR! Pro letošní rok jsme si pro Vás připravili zajímavou nabídku. Každému, kdo si bude v průběhu sezóny 2016/2017 chtít udělat registraci v Českém volejbalovém svazu za klub Prague beach team, z. s., uhradí PBT registrační poplatek ve výši 200,-Kč (v případě přestupu se PBT bude podílet částkou 300,-Kč). Více informací získáte u všech našich trenérů a na emailu info@praguebeachteam.cz

Po skončení sezony 2016/2017 se budou klubové bonusy týkat pouze hráčů, kteří budou mít platnou svazovou registraci v klubu Prague beach team!

Vyhlášení členských bonusů za sezónu 2015/2016,

 

1) umístění v žebříčku ABV v sezóně 2015/2016

Muži

1. místo: míč mikasa + dres PBT     Vít Pohanka (45.)
2. místo: míč mikasa                          Kamil Urban (70.)
3. místo: dres PBT                             Jan Sequens (71.)

Ženy

Nejvíce bodů na ABV turnajích nasbírala naše trenérka Lenka Dudlová (34. v celkovém pořadí), ale jako v PBT aktuálně sama netrénující neobdrží věcnou odměnu. Tímto jí přesto jménem PBT gratulujeme!

1. místo: míč mikasa + dres PBT     Kateřina Vicenová (52.)
2. místo: míč mikasa                          Petra Parobková (53.)
3. místo: dres PBT                              Zuzana Jurenková (68.)

2) umístění v bodovém žebříčku PBT (žebříček 2015/16)

1. místo: poukaz na 100% slevu na Itálii      Jiří Navrátil (800 bodů)
2. místo: poukaz na 50% slevu na Itálii        Petr Braniš (580 bodů)
3. místo: dres PBT                                            Tomáš Janeček (403 body)

3) bonus za absolvované beachvolejbalové tréninky (žebříček 2015/16)- počítají se pouze tréninky s trenérem

1. místo: poukaz na 100% slevu na Itálii     Marta Václavíková (146)
2. místo: poukaz na 50% slevu na Itálii       Eliška Ctiborová (138)
3. místo: dres PBT                                           Jiří Navrátil (131)

4) bonus za nejvyšší počet absolvovaných kempů PBT (žebříček 2015/16) - každý den kempu se počítá za bod, tj. např večerní nedělní kemp = 1b, týdenní (Po-Pá) 3fázový kemp = 5b

1. místo: poukaz na 100% slevu na Itálii     Marta Václavíková (51)
2. místo: poukaz na 50% slevu na Itálii       Alžběta Němcová (35)
3. místo: dres PBT                                           Petr Plašil (32)

5) bonus nejlépe umístěným juniorským hráčům (žebříček juniorligy 2015/16)- bonus členům PBT s registrací v ČVS

Kategorie U10 

1. místo     Sofia Thorová (182 b.)
2. místo     Dita Procházková (163 b.)
3. místo     Vojtěch Štrba (144 b.)

Všichni ocenění dostanou dětský beachvolejbalový míč. 

Kategorie U12 

1. místo     Martin Kačerovský (374 b.)
2. místo     Jan Horáček (365 b.)
3. místo     Kryštof Němec (317 b.)

Všichni ocenění dostanou dětský beachvolejbalový míč. 

Kategorie U15

1. místo     Kryštof Němec (257 b.)
2. místo     Matěj Schimmer (233 b.)
3. místo     Ariana Kyriakou (181 b.)

Všichni ocenění dostanou beachvolejbalový míč Gala. 

Kategorie U17 

1. místo      Tereza Veselá (69 b.)

Nejlépe umístěný hráč / hráčka dostane beachvolejbalový míč Gala.

 

Všem oceněným hráčům gratulujeme! Hráči nechť se o své věcné odměny přihlásí u trenérky Kami Mrazové, případně u jednatelky Bety Němcové. Slevu na Itálii lze uplatnit při přihlášení na konkrétní termín. Více informací získáte na výše uvedeném emailu.

 


 
Honza Q (24.01.2017 14:56:51) 
 
Ján Jenčík (24.01.2017 20:27:14) 
zase nic?!
a vazne, myslim ze lenka by si bonus za vzornou reprezentaci klubu zaslouzila. vita ji mikasu urcite nepujci, pes. 
naopak jiri si bonus podle me nezaslouzi - konec koncu je poradatel drtive vetsiny turnaju kterych se ucastni, co znamena ze je jiz jednou odmenen 20% startovneho a navic muze ovlivnovat obsazeni/nasazeni a tim i pocet ziskanych bodu = konflikt zajmu. alespon jste zrusily bonus za nejvic odehranych turnaju, ktery by si taky odnesl vysmaty jiri. 
taky me mrzi vylouceni clenu s hernim clenstvim ze souteze... ale chapu to. jestli to pochopi arny nevim, pak vas chran stvoritel! 
ps: gratuluji

Petra Holoubková (25.01.2017 09:07:51)
Souhlas s Jankem, fakt nechápu jak to, jestli teď Lenka trénuje nebo netrénuje souvisí s odměnami za minulý rok. Minulou sezonu trénovala, odehrála turnaje a měla nějaké výsledky, tak si tu odměnu snad zaslouží ne? Nehledě na to, že jí letos oba večerní tréninky Áček kolidují s jejím trénováním a nikdo z nás se jaksi neumí rozpůlit že jo..

Pak mě ještě napadlo- z jakého důvodu jsou ty odměny rozhozeny takto? Z mého pohledu je ten první žebříček prestižnější a dokládá nějakou výkonnost hráče, kdežto ten zbytek – tréninky/kempy/turnaje PBT – je založen pouze na horlivé docházce. A přitom se mi ty odměny v druhé kategorii zdají ´´lepší´´ než v té první. Ale možná by se mnou ti, kterých se to týká nesouhlasili a preferují míč před poukazem na Itálii, čistě můj subjektivní názor na věc

arny (25.01.2017 10:21:31)
Já už jsem si Jano zvykl, že s námi 9 herními členy není moc počítáno, ale jsem od přírody soutěživý a nenechám si tím rozhodit sandál. Jinak to Chorchemu přeji, líbí se mi, že dělá tolik turnajů, které můžu vyhrávat a jeho porážet a Lenka, je dle mě nejlepší hráčka v Pbt a zaslouží si 2 itošky, možná i 3. Sportu zdar Arny
Lenka (25.01.2017 23:40:36)
 Děkuju mému početnému fanklubu za dobrý podnět. :) 
Honza Q (26.01.2017 09:37:30)
Janko - Odměna za pořádání turnaje je odměna za práci a "garantovanou účast", kterou do toho člověk vloží, to bych s odměnami na výsledky nemíchal. Pokud vím, tak organizátorů turnajů při aktuální výši odměny spíše nedostatek.

Naty, Drobku, Péťo - Pokud jsou ABV odměny za umístění v sezóně 2015/2016 a v této sezóně Lenka v PBT trénovala, tak bych ji z odměňovaných určitě nevyjímal.

Péťo - první žebříček je neprestižnější a nejvíc odráží výkonnost, i když i tam dost záleží na množství absolvovaných turnajů (alias na horlivosti), protože se body prostě sčítají. Některým orgánům PBT se nelíbí odměňovat padesáté místo v žebříčku apod., protože to vypadá prý trapně, ale s tím nesouhlasím, nelze porovnávat umístění na našem střešovickém písečku s umístěním v nejvyšší celorepublikové soutěži. Na druhou stranu je fajn, že je tam odměna aspoň nějaká, takhle je to celkem v pohodě, podlě mě. A zase nejde všechny odměny založit na tom, že je má dostat nejpokročilejší hráč, to by všechno posbírali stejní lidé a nebylo by to motivační.
Drobek (26.01.2017 12:24:17)
krasne se nam tu rozjela diskuze, I like ;) 
ke kauze Lenka - jsem rad, ze se zde vytvoril takovy pocetny a nazorove jednotny fanklub. Originalni duvody, proc je tam zmineno "pro cleny trenujici pod standardnim odpolednim nebo celodennim clenstvim" - je jednoduche. Kazdy rok mam mezi cleny i nekolik "prespolnich", resp hracu na herni clenstvi (a to ted nemyslim skupinku polem Arnyho), kteri teto skutecnosti vyuzivaji pouze pro volny prostup na kurty behem off-hodin - individualy s Ondrou. V minulosti to byli napr Kuba Novak, Piko, Váňa, Svátek, Perun.. a dalsi, kteri by tim padem snadno splnili podminky udeleni odmen a pritom nemaji s klubem zas tak spolecneho. jen jsme tou podminkou vlastne vyradili i vlastni trenery, kteri maji slevicku (clenstvi zdarma) a plati pouze 80/T, pokud jsou i sami trenovani..
A navic jsme si rikali, ze Lenka nepotrebuje It zdarma (protoze uz Ita zdarma ma, jako trenerka:), nepotrebuje mice (protoze ji v ramci treninku prochazi rukama desitky balonu a urcite uz je nemuze ani videt:).. a tak a podobne.. 
To vse k obhajobe preskoceni Lenky v ceniku cen, pokud zde ale vetsinove prevlada nazor, ze nas usudek byl spatny, muzeme to urcite prehodnotit :)
Zvířátko (27.01.2017 08:48:08)
Já se jistě kloním k tomu, abyste Lenku odměnili. Myslím, že mikasa by ji potěšila. Až pojedou s Víťou na dovču, mohou si večer pinknout s místními :-) Myslím, že její umístění v ABV žebříčku je pěkné a tím, že dělá trenérku několika skupin je, myslím, dostatečně zapojená do aktivního členství PBT.

S Jankem ohledně Jirky nesouhlasím ani s čárkou. Jako pořadatelé nemáme čas spekulovat nad nasazením a ostatnimi věcmi. Jsme rádi, když můžeme převzít Drobkovo nasazení z PBT systému, turnaj si ve volném čase pro vás připravit a ladit systém dle odhlášek na poslední chvíli. Prostě Jirka chodil hodně na turnaje, umísťoval se. To můžeš taky, Janko!
Ján Jenčík (27.01.2017 11:07:06)
kucii, q, z, nemusite se mnou souhlasit... stejne vas mam rad, ikdyz platonicky. nemam nic proti odmenovani poradatelu, vim ze je to casto nevdecna role. jsem pro aby byl nejaktivnejsi poradatel sezony odmenen bonusem, ale je nespravne aby kazdorocne vyhraval bonus za umisteni v rebricku pbt poradatel, ktery se ucastni takrka vylucne svych turnaju. nepusobi to jak pise q demotivacne? trvam na faktu ze jde o stret zajmu a ze se hazi zvire do jednoho pytle s jirim mi drasa srdce.
alespon ze na lence se shodnem, je proste bozi!
Petra Holoubková (27.01.2017 13:01:31)
Q: Ohledně té motivace - Jiří byl za poslední tři roky pokaždé odměněn, a to ještě vždy ve dvou kategoriích. Vůbec netvrdim, že je to špatně. Mně by se organizovat a hrát amatéry každý týden nechtělo a neměla bych na to ani čas. Chci tim ale říct, že z mýho pohledu snažit se v počtu turnajů předstihnout Jiřího je uplně tak stejně náročná mise jako předstihnout Léňu v žebříčku ABV. Obě to jsou velice našlapané kategorie, které většinou vyhrávají stejní hráči. Takže nelze mluvit o tom, že jedna kategorie by byla míň motivační než druhá..
A to že si někdo myslí, že odměňování padesátého místa je trapné, na to ani nevim co říct. Asi to vysvětluje proč ten počet hráčů hrající svazovky je "nevelký", jak psala Naty. Ten zbytek si řekne, že lepší jít na amatéry než ztrapňovat sebe nebo klub na svazovkách že jo.

Drobek: Chápu argument "přespolních" hráčů, ale to se snad dá vyselektovat podle toho, kdo má registraci za PBT ne? Pokud je někdo registrován za klub, ale hromadné tréninky mu z nějakého důvodu nevyhovují a preferuje individuály, tak v tom nevidím problém.


 
Jiří (05.02.2017 08:12:24)
Petra Holoubková: registraci za PBT mají právě i hráči, kteří vůbec v klasických tréninkových skupinách nejsou, ikdyž samozřejmě toto pravidlo bych bral jako základní. Bohužel v beachi se registrovaná příslušnost ke klubu nebere moc vážně.
Takže máme spoustu hráčů registrovaných historicky za PBT, ale nemajících s klubem nic společného a na druhou stranu spoustu dalších, co PBT dobře reprezentují, nicméně jejich registračku "drží" třeba mateřské šestkové kluby.
natala (26.01.2017 16:44:54) 
Obnoveni ABV bonusu je prave z duvodu, o kterem pise SQ. Ceny jsou mene hodnotne a spis symbolicke. Smyslem je mozna spis upozorneni na mimoklubovou reprezentaci a snahu nevelkeho poctu hracu zejmena ze skupin zen a muzu A az C plnit treninkova kriteria. Motivace techto hracu s odmenami nejspis nesouvisi. 

Pozadavek na clenstvi v hodnocene a soucasne nasledujici sezone je u vsech bonusu i proto, abychom neocenovali hrace, kteri u nas uz netrenuji (netyka se Lenky, ta je bozi a mic nepotrebuje, jak pise Drobek; i proto jsme ji alespon uvedli v clanku jakozto nejlepe umistenou, cimz jsme ji urcite udelali radost a polichotili egu) :).

A dovolte jeste poznamku k registracim v Ceskem volejbalovem svazu- klubu se kazdy registrovany clen hodi, vas to nic nestoji a jednim z duvodu pro zrizeni a vyrizeni registracky, by mela byt i prave moznost ziskat klubove bonusy. Letosni vyhodnoceni vsech "plnohodnotnych" clenu s i bez registrace berte jako pilotni rocnik, kterym bychom vas radi prilakali do tesnejsiho spojeni s PBT. Ted mam na mysli nejen hrace ucastnici se celorepublikovych turnaju na nejvyssi urovni, ale i hrace z jinych vykonnostnich skupin, kterym se muze zdat registracka zdanlive zbytecnou. Dovolim si jako priklad zminit Martu Vaclavikovou, ktera letos obsadila prvni misto v poctu absolvovanych kempu i treninku, cimz si zaslouzila 2 italske kempy zdarma. Pristi rok by mela smulu, pokud si nezaridi registracku. 

Ps: k zamysleni pro nas trenujici v treninkovych skupinach a mozna pro trenery budiz velmi dobre vysledky pouze hernich clenu, kteri reagovali vyse, na stresovicke open, ale to sem nejspis nepatri :)

 

Kamil Urban (28.01.2017 14:51:10) 
 Ahoj, já bych chtěl moc poděkovat za vyhodnocení, se kterým jsem tedy ani v nejmenším nepočítal :) O cenách bych tu ani moc nepolemizoval... Myslím že všechny jsou super a můžeme být rádi, že se klub rozhodl své členy takto rozmazlovat a hlavně motivovat napříč všemi kategoriemi. Díky

 

Vlčák (28.01.2017 18:23:40)
 jsem rad za Kamila, ktery klubove bonusy hodnoti a bere stejne jako ja 
Jiří (05.02.2017 08:16:25) 
Hledá se organizátor pátečního turnaje teď na 10.12., kdo z rýpalů se toho ujme? :)


strana: 1