Shrnutí klubu za půl rok  (autor  , zveřejněno 23.04.2008)

Když jsme si v září stanovovali předpoklady, čeho bychom chtěli dosáhnout, rozhodně jsme nečekali, že se nám povede tak dobře. Mohlo se nám sice dařit ještě lépe, ale vzhledem k našemu vytížení mimo klub jsme za výsledek naší činnosti velmi rádi.

Jmenovitě považuji za největší úspěch nový web, který nám nejen zvedl sledovanost, ale též nás pozvedl úplně do nové kategorie povědomí o našem klubu, který nepracuje na amatérském principu, což se nám se starší verzí webu nedařilo podporovat.

Až překvapením jsou pro mě výsledky našich hráčů na turnajích (Ondra Hromádko, Jan Humplik) nebo výsledek na zimní lize Zuzky Jurenkové s Kamilou Mrázovou, dále kvalita členských turnajů, která mě přímo ohromila a i vlastně účast na nich, ačkoli se jednalo o turnaje z větší části povinné. Zde je však pro mě trošku zklamání v účasti Radky Vojtíškové s Bety Adenubiovou na trénincích – chtěl jsem od vás víc, ačkoli jsem rád, že vás mohu vidět trénovat aspoň ty dva tři tréninky v týdnu, co mi dopřejete. Doufám, že se to v létě zlepší.

Podařilo se nám též ulovit pár sponzorů, kteří jsou hned využity na oblečení, ve kterém nás naši členi budou propagovat. Hlavní vlna odměňování našich členů by měla přijít v květnu.

Velkým překvapením pro nás bylo zaplněné soustředění v Itálii, kam s námi jede velké množství nečlenů. Stejně jako stále se zvyšují počet lidí na pátečních kempech, kde se nám však nedaří vytvořit on – line přihlášení.

Navazovat na tento článek budou jednotlivá shrnutí téměř všech vícenásobně trénujících skupin, které vám mají jednotlivé skupiny představit a též poslat těmto skupinám drobný vzkaz, o tom, co vás čeká nebo jak vás vidím jako váš coach. Skupiny, které trénují jednou týdně, hodnoceny nebudou, ačkoli musím zmínit, že pondělní večerní skupina mi dělá neustálou radost nejen sladkostmi od Ivči a čtvrteční skupina zlepšováním nováčků (hlavně dvojčat). Co se týče večerní skupiny žen, která trénuje dvakrát týdně, tam v poslední době vázne účast vlivem až neobvykle velkého množství zdravotních a jiných potíží. Jinak jste snad jediná skupina, u které vždy jasně cítím, že trénink chcete od začátku odvést naplno bez zbytečného upozorňování.

Děkuji tedy všem za všeobecný úspěch klubu Prague beach team. Jsem rád, že jste s námi, a že jsem s vámi.

Endy