Pozvánka na MČR žen v plážovém volejbale ze Slavkova  (autor  , zveřejněno 15.07.2008)

SK Beachvolleyball Slavkov pořádá na slavkovském koupališti v sobotu a neděli (19. – 20. července) MR žen „Kooperativa Cup 2008“ v plážovém volejbale.

Turnaje, který je uzavřen pro zahraniční hráčky, se zúčastní 16 našich nejlepších dvojic. K favoritům turnaje bude patřit dvojice Hana Klapalová a Tereze Petrová, jež usilovala o účast na OH v Pekingu. Loňské mistryně republiky – zkušená Soňa Nováková a mladá naděje Martina Šmídová, v letošní sezóně budou obhajovat titul každá s jinou hráčkou. S.Novováková se zkušenou Terezou Tobiášovou a M. Šmídová s vrstevnicí Ivou Štorkovou. Do pořadí budou chtít promluvit pravidelné účastnice turnajů Evropské série Lenka Háječková, jež se úspěšně vrátila po mateřské dovolené a Petra Novotná. Další výbornou dvojicí jsou lońské vícemistryně Evropy do 20 let Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, jež v letošním roce absolvovali turnaje evropské i světové série dospělých, v nichž naznačovali svůj budoucí potenciál. Taktéž další mladá dvojice vícemistryň Evropy do 23 let z loňského roku Eva Weissová- Jana Goliášová bude chtít prokázat, že zdárně zvládli přechod do seniorské kategorie. Další dvojice mohou jen překvapit, ale to bývá velice často výhoda níže žebříčkově postavených týmů.

Finálový zápas bude zahájen v neděli v 16:30 hod., zápas o třetí místo v 14.45 hod. Součástí programu je vystoupení taneční skupiny, soutěže pro diváky o zajímavé ceny, módní přehlídky a při finálovém zápase čepování pěnivého moku z Černé Hory zdarma ! Na finálový zápas jež bude přenášen ČT je vstup volný!!!

Za SK Beachvolleyball Slavkov L. Kuchta.