Přehled olympijského turnaje mužů a žen v beachvolejbale s českou účastí  (autor Jarda Pešťák, zveřejněno 27.07.2012)

 Turnaje se účastní 24 týmů, které jsou rozděleny do 6 skupin po 4. Dále postupují z každé skupiny 2 nejlepší týmy a 2 nejlepší týmy ze třetích míst přímo do osmifinále. Další ze třetích míst mají ještě možnost se probojovat do osmifinále jako tzv.“ lucky looser“. Semifinále je v programu her 7. srpna, finále a zápas o třetí místo ženského turnaje se uskuteční 8. srpna, 9. srpna vyvrcholí mužská část turnaje. Hrát se bude na kurtech v centru Londýna na místě zvaném Horse Guards Parade. 


 Muži

Skupina B

 Rogers – Dalhauser [2]  USA 

Herrea – Gavira [11]  ESP 

Beneš P. – Kubala [14]  CZE 

Asahi – Shiratori [23]  JPN 

Pořadí zápasů:

02-08

22:00

cc

Rogers-Dalhausser USA [2]

Benes P.-Kubala CZE [14]

 TV

02-08

15:30

1

Herrera-Gavira ESP [11]

Asahi-Shiratori JPN [23]

 

31-07

22:00

cc

Rogers-Dalhausser USA [2]

Herrera-Gavira ESP [11]

 

31-07

10:00

cc

Benes P.-Kubala CZE [14]

Asahi-Shiratori JPN [23]

 TV

29-07

23:00

cc

Rogers-Dalhausser USA [2]

Asahi-Shiratori JPN [23]

 

29-07

11:00

cc

Herrera-Gavira ESP [11]

Benes P.-Kubala CZE [14]

 
 Ženy

Skupina A

Larissa –Juliana [1]  BRA

Holtwick –Semmler [12]  GER 

Klapalová – Háječková [13]  CZE 

Li Yuk Lo – Rigobert [24]  MRI 

Pořadí zápasů:

 

01-08

16:30

CC

Larissa-Juliana BRA [1]

Klapalova-Hajeckova CZE [13]  TV

01-08

11:00

CC

Holtwick-Semmler GER [12]

Li Yuk Lo-Rigobert MRI [24]

30-07

16:30

CC

Larissa-Juliana BRA [1]

Holtwick-Semmler GER [12]

30-07

10:00

CC

Klapalova-Hajeckova CZE [13]

Li Yuk Lo-Rigobert MRI [24]        TV

28-07

18:30

CC

Larissa-Juliana BRA [1]

Li Yuk Lo-Rigobert MRI [24]

28-07

12:00

CC

Holtwick-Semmler GER [12]

Klapalova-Hajeckova CZE [13]  TV

  
Skupina C

 May-Treanor-Walsh [3]  USA 

Sluková – Kolocová [10]  CZE 

Schwaiger D. –Schwaiger S.  [15]  AUT   

Cook –Hinchley [22]  AUS 

Pořadí zápasů:

 

01-08

00:00

CC

May-Treanor-Walsh USA [3]

Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [15]

01-08

23:00

CC

Slukova-Kolocova CZE [10]

Cook-Hinchley AUS [22]                       TV

30-07

00:00

CC

May-Treanor-Walsh USA [3]

Slukova-Kolocova CZE [10]                 TV

30-07

23:00

CC

Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [15]

Cook-Hinchley AUS [22]

28-07

00:00

CC

May-Treanor-Walsh USA [3]

Cook-Hinchley AUS [22]

28-07

17:30

CC

Slukova-Kolocova CZE [10]

Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [15]   TV

 TV –plánované televizní přenosy zápasů na ČT2 nebo ČT4


 
Jiří (28.07.2012 12:53:05) 
Časy uvedené v přehledu jsou světový čas (UTC), nutno tedy hodinku odečíst pro sledování v TV


strana: 1