Open turnaje

 
  • open turnaje v plážovém volejbale pořádané Prague beach team o.s. (červeně jsou zobrazeni náhradníci)
pro přihlášení na akci je nutná registrace
6. Střešovická OPEN páteční  14.08.2020 
(kategorie muži,  kapacita  5/16, uzávěrka přihlášky 14.08. 12:00, odhlášky 13.08. 20:00)

Turnaj LETNÍ společné série pátečních a nedělních OPEN turnajů. 

V každém kole se hraje o ceny partnerů PBT nebo oblečení a tašky s logem PBT.

aktuální seznam přihlášených

1. Ondřej Šimša  /  Juraj Kozic

2. Jan Kučera  /  Lukáš Korda
3. Ihor Skvortsov  /  Michal Frolov
4. Petr Šádek  /  Jarda Luprich
5. Honza Němec  /  Jiří Chevalier
Sobotní Amatérské mixy  15.08.2020 
(kategorie mixy,  kapacita  3/16, uzávěrka přihlášky 14.08. 22:00, odhlášky 13.08. 23:59)

Prezence v 8:45, začátek zápasů v 9:00

AMATÉRSKÁ ÚROVEŇ - minimálně jeden z hráčů by měl být amatér

Turnaj se koná při 6 a méně dvojicích se snížením startovným 100 Kč / os

aktuální seznam přihlášených
1. Jiří Navrátil  /  Jana Deylová
2. Adéla Bittnerová  /  Pavel Raboch
3. Jano Pitter  /  Alexandra Kent
Freshkruháč Amatérské Mixy  16.08.2020 
(kategorie mixy,  kapacita  16/16, uzávěrka přihlášky 15.08. 12:00, odhlášky 15.08. 00:00)

4/5 - ODPOLEDNÍ FRESHKRUHÁČ AMATÉRSKÉ MIXY

Nejlepší beachové mixy v Praze s cenami od nejlepšího kruháče v Praze!

Amatérská úroveň - alespoň jeden z dvojice by měl být amatér

Start turnaje v 16.00, registrace od 15.45

 

aktuální seznam přihlášených
1. Ondřej Šimša  /  Lada Grabovská
2. Petr Novotný  /  Vladka Martinkova
3. Michal Mára  /  renata dvorakova
4. Stanislav Hodač  /  Klára Hladěnová
5. Tereza Branyšová  /  David Mokoš
6. Tereza Hašková  /  Ondřej Pavelka
7. Petr Kolek  /  Nora Romsauerova
8. Tomáš Klener  /  Veronika Koťová
9. Božena Ševčíková  /  Jan Kořínek
10. Darya Yakutina  /  Jan Sequens
11. Tomáš Polívka  /  Aneta Procházková
12. Kristýna Pešková  /  Jiří Navrátil
13. Ihor Skvortsov  /  Nila Skvortsova
14. Jano Pitter  /  Daniela Vargová
15. Petr Matocha  /  Kateřina Hanušová
16. Jan Podroužek  /  petra barotková
Střešovický páteční OPEN MIX  21.08.2020 
(kategorie mixy,  kapacita  5/12, uzávěrka přihlášky 21.08. 12:00, odhlášky 21.08. 00:00)

Přijďte si zahrát v pátek 21.8 do Střešovic. Turnaj kategorie OPEN, kde se scházejí ti nejlepší z celé Prahy 6 a okolí. Hrát se bude o ceny PBT!

Registrace v 16:45, začátek zápasů v 17:00

aktuální seznam přihlášených
1. Ondřej Beneš  /  Anna Šimková
2. Týna Pancová  /  
3. Vojtech Benes  /  Klara Zuntova
4. Lukáš Spozdil  /  Kristýna Romová
5. Kristýna Pešková  /  David Vágner
Páteční Burger Bar Amatérské mixy  28.08.2020 
(kategorie mixy,  kapacita  12/12, uzávěrka přihlášky 28.08. 14:00, odhlášky 27.08. 23:59)

Prezence v 17:00, začátek zápasů v 17:10

AMATÉRSKÁ ÚROVEŇ - minimálně jeden z hráčů by měl být amatér

aktuální seznam přihlášených
1. Jiří Navrátil  /  Alexandra Kent
2. Pavlína Řechtáčková  /  Jirka Řechtáček
3. Natalie Boušková  /  Michal Dlask
4. Slavomir Dittrich  /  Anna Štěpánková
5. Tomáš Polívka  /  Denisa Mifkova
6. Kristýna Pešková  /  
7. Tomáš Klener  /  Veronika Koťová
8. Klára Bedrunková  /  Tomáš Janeček
9. Jano Pitter  /  Aneta Halvová
10. Kamila Nemastová  /  Lukáš Nemasta
11. Michal Mára  /  Bára Márová
12. Ondřej Šimša  /  Lada Grabovská
7. Střešovická OPEN nedělní  30.08.2020 
(kategorie muži,  kapacita  1/12, uzávěrka přihlášky 29.08. 20:00, odhlášky 28.08. 12:00)

Turnaj LETNÍ společné série pátečních a nedělních OPEN turnajů. 

V každém kole se hraje o ceny partnerů PBT nebo oblečení a tašky s logem PBT.

aktuální seznam přihlášených

1. Tomáš Polívka  /  Jan Kučera

7. Střešovická OPEN nedělní  30.08.2020 
(kategorie ženy,  kapacita  14/12, uzávěrka přihlášky 29.08. 20:00, odhlášky 28.08. 12:00)

Turnaj LETNÍ společné série pátečních a nedělních OPEN turnajů. 

V každém kole se hraje o ceny partnerů PBT nebo oblečení a tašky s logem PBT.

aktuální seznam přihlášených

1. Petra Žižková  /  Denisa Velíšková

2. Petra Kovaříková  /  Jitka Korecká
3. Kristýna Pešková  /  Tereza Pešková
4. Kamila Nemastová  /  Jitka Krejsová
5. petra barotková  /  Barbora Dřevojánková
6. Týna Pancová  /  Barbora Hamáčková
7. Pavlína Řechtáčková  /  Jindra Váňová
8. Šárka Hadrbolcová  /  Aneta Procházková
9. Tereza Siblíková  /  Petra Hamatová
10. Kateřina Plaubová  /  Bára Valková
11. Michaela Hullová  /  Petra Lachmanová
12. Natalie Boušková  /  
13. Anna Štěpánková  /  Radka Bejčková [náhradníci]
14. Markéta Hýblová  /  Ivča Stejskalová [náhradníci]
Freshkruháč Amatérské Mixy  04.09.2020 
(kategorie mixy,  kapacita  0/12, uzávěrka přihlášky 04.09. 12:00, odhlášky 04.09. 00:00)

5/5 - PÁTEČNÍ FRESHKRUHÁČ AMATÉRSKÉ MIXY

Nejlepší beachové mixy v Praze s cenami od nejlepšího kruháče v Praze!

Amatérská úroveň - alespoň jeden z dvojice by měl být amatér

Start turnaje v 18.00, registrace od 17.45

 

Sobotní Amatérské mixy  05.09.2020 
(kategorie mixy,  kapacita  1/16, uzávěrka přihlášky 04.09. 22:00, odhlášky 03.09. 23:59)

Prezence v 8:45, začátek zápasů v 9:00

AMATÉRSKÁ ÚROVEŇ - minimálně jeden z hráčů by měl být amatér

aktuální seznam přihlášených
1. Jiří Navrátil  /