OD 13.4.2021 FUNGUJEME V OMEZENÉM REŽIMU   (autor  , zveřejněno 12.04.2021)

Časy tréninků zůstávají stejné, každý hráč má za povinnost být na svůj trénink přihlášen a teple oblečen. 

Přihlášení je důležité, aby trenéři mohli pracovat s počty přihlášených, v případě potřeby hráče přerozdělit či skupinu rozdělit a trenérsky posílit. 

Dohlášení se na trénink v průběhu tohoto týdne týdne již není možné přes web či aplikaci, ale jen po individuální domluvě s trenérem vaší skupiny.

Primárně trénujeme na písku, ale je možné, že trenéři budou s dětmi dělat i jiné kondiční aktivity mimo písek.
Je nutné, aby děti byly vybaveny teplým oblečením a botami na běhání. Neoprenky jsou nadále samozřejmostí. U dospělých členů bychom se měli vejít na kurty.

Místo tréninku v tělocvičně gymnázia Nad Alejí nadále probíhají kondiční tréninky venku. Sraz zůstává před budovou gymnázia (adresa: Nad Alejí 1952, 162 00 Praha 6-Břevnov).

Vzhledem k nepřízni počasí opravdu pečlivě volte oblečení - doporučujeme teplé oblečení, ideálně termoprádlo, neoprenky (případně čistou obuv do písku), boty na běhání v případě kondičních tréninků a tréninků dětí obecně.
Trenéři jsou připraveni za každého počasí.
 
Jelikož vnitřní prostory venkovních sportovišť musí být nadále uzavřené, nedisponujeme v tuto chvíli žádným zázemím. WC na Tatranu bude možno využít pouze za předpokladu fungující recepce budovy Tatranu.
 
Mediálně prezentovaná uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy zatím nejsou oficiálně popsána. Čekáme na oficiální text s podmínkami v úplném znění a následné právní výklady.
Proto vás před dalším týdnem budeme informovat o dalším fungování klubu.

 
EngY (14.04.2021 14:13:48) 

I policie toto omezení vyhodnotila jako protizákoné a nevymáhá jej. Trénujme :)
 strana: 1