● TRÉNOVÁNÍ OD 3.5. ● REFUNDACE ZA NEODTRÉNOVANÉ TÝDNY   (autor  , zveřejněno 02.05.2021)

1. AKTIVACE ČLENSTVÍ, TRÉNINKY VŠECH SKUPIN A PŘIHLAŠOVÁNÍ SE NA TRÉNINK
Od 3.5.2021 bude všem aktivováno členství. Časy tréninků zůstávají stejné, každý hráč má povinnost být na svůj trénink přihlášen. Přihlášení je důležité, aby trenéři mohli pracovat s počty přihlášených a v případě potřeby hráče přerozdělit či skupinu rozdělit a trenérsky posílit.

PŘIHLÁŠENÍ NA TRÉNINK JE MOŽNÉ PROVÉST PŘES WEB (www.praguebeachteam.cz) NEBO PŘES MOBILNÍ APLIKACI (www.praguebeachteam.cz/mobile; návod v příloze) DO NEDĚLE 23:59.
 
POZDĚJŠÍ DOHLÁŠKY JSOU MOŽNÉ AŽ PO INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVĚ S TRENÉREM VAŠÍ SKUPINY.

Namísto tréninku v tělocvičně gymnázia Nad Alejí nadále probíhají kondiční tréninky venku. Sraz je před budovou gymnázia (adresa: Nad Alejí 1952, 162 00 Praha 6-Břevnov).
 
V případě neúčasti na tréninku v dalších týdnech, si zadejte omluvu, jinak vám bude stržen poplatek 80 Kč / týden. Za neodtrénované týdny v sezóně 2020/21 nebyl poplatek účtován.
 
2. VRÁCENÍ PENEZ ZA NEODTRÉNOVANÉ TÝDNY "COVID REFUND"
te možnost požádat o vrácení peněz za neodtrénované týdny v sezóně 2020/21. U dětí a juniorteamů je daná částka za 2. pololetí sezony 2020/21, u dospělých členů je částka za celou sezonu. 

V případě zájmu stačí kliknout nejpozději do konce KVĚTNA na tlačítko POŽÁDAT na webu ve vašem Profilu člena po přihlášení. Peníze vám budou automaticky přičteny na PBT profil (klubový účet) člena. Pokud máte zájem o zaslání peněz na váš soukromý účet, pošlete nám e-mail s číslem účtu na info@praguebeachteam.cz.

 

3. WC V AREÁLU A NA TATRANU
Jelikož zázemí Tatranu (šantny, sprchy, sauna) je stále uzavřeno, od pondělí 3.5.2021 bude k dispozici Toitoi v prostorách našeho areálu.
WC na Tatranu bude možno využít pouze za předpokladu fungující recepce budovy Tatranu (zpravidla se jedná o všední dny do 15 hodin).

4. AKTUALITY PŘEDEVŠÍM PRO DOSPĚLÉ ČLENY
Také byla všem dospělým členům, kteří mají celodenní členství po celý rok, automaticky přičtena na klubový účet částka 520 Kč z důvodu změny začátku následující sezony. Příští sezona 2021/2022 bude začínat pro děti, juniory i dospělé ve stejnou dobu, a to 6.9.2021. 
 
 
Prosíme všechny o pečlivou kontrolu stavu účtu. Brzy opět začne platit pravidlo, že v případě vyššího dluhu než 1000 Kč se není možné přihlásit na trénink.