dětské kroužky 2023/24

SEZONA 2023/2024 ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 11.9.2023 A KONČÍ VE STŘEDU 26.6.2024

 

(v době školních prázdnin MČ Prahy 6 a státních svátků tréninky neprobíhají)

 

Chcete si užít beachvolejbal? U nás si vybere každý! Děti a mládež do 20 let jsou rozděleni podle věku a výkonnosti. Trénují buď ve volnočasových kroužcích (U8 - U20) 1x až 3x týdně nebo ve výkonnostních skupinách v rámci JUNI týmů 3x týdně. O zařazení do JUNI týmu rozhoduje trenér. Rodiče dětí, které byly z loňské sezóny vybrány do skupin pro výkonnostní hráče, budou individuálně osloveni trenéry, aby se domluvili na konkrétním zařazení. Těšíme se i na úplné začátečníky nebo ty, co se k beachi vrací.

 

ROZPIS TRÉNINKŮ V SEZÓNĚ 2023/2024

Verze v PDF (nemusí být aktuální)

 

NÁBOROVÝ TÝDEN (11.-15.9.2023)

 

V týdnu 11.-15. 9. 2023 si můžete vyzkoušet tréninky od kategorie U8 až po kategorii U20 zcela zdarma a bez předchozí registrace. Stačí si v rozvrhu tréninků zjistit den a čas tréninku dané kategorie a přijít. Trenéři se o Vás již postarají!

 

Pokud jste u nás již trénovali, nebo zkušební trénink nepotřebujete, vyplňte přihlášku do klubu již nyní. Kapacita jednotlivých skupin je omezena. Jednotlivé přihlášky jsou přijaty a potvrzeny e-mailem, přihlášky se potvrzují na základě času podání a zároveň vyplněných / určených tréninkových skupin / dní.

I hráči, kteří u nás trénovali v předešlé sezoně, musí vyplnit přihlášku ke členství znovu - na novou sezonu 2023/24.

 

 

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

 

Založte si účet na stránkách PBT (jméno hráče, e-mail a heslo), a poté v profilu hráče šipkou vpravo nahoře vyberte aktuální sezonu a potvrďte přihlášku ke členství. Pokud budete uvádět kontaktní údaje na své děti, musíte si jako zákonní zástupci svých dětí také vytvořit profil na webu PBT. Následně je přihláška zpracována a pokud není naplněna kapacita tréninkové skupiny, je přihláška potvrzena. V potvrzovacím e-mailu jsou zaslány pokyny pro platbu. V případě naplnění kapacity tréninkové skupiny Vám navrhneme jinou alternativu, případně Vás budeme informovat, že patříte mezi náhradníky.


 

V přihlášce do poznámky prosím napište kategorii a tréninkové dny (př. U12 - 2x týdně po+čt). Pokud si nejste jisti zařazením, nevadí, ozveme se Vám zpět.

 

 

PLATBA ČLENSTVÍ

 

V přihlášce vyberte způsob platby - pololetně / celoročně.

Členství prosím zaplaťte se svým variabilním symbolem (zobrazen v profilu hráče, v nové sezoně začíná číslem 2024...) na účet klubu: 2300407207 / 2010 (FIO) co nejdříve. Přihláška neuhrazená do 22. 9. 2023 bude stornovaná a místo nabídnuto náhradníkům.

 

Kontaktní osoby pro dětské a juniorské tréninky:

 

Jirka Slavík (jiri.slavik@praguebeachteam.cz, tel.: 724 785 331)

 

Kontakty na ostatní trenéry
 

 

Po předchozí domluvě, pokud je v dané tréninkové skupině volné místo, se lze přidat i v průběhu sezony. Hráč uhradí poměrnou část členství od měsíce, ve kterém začal trénovat.

 

Náš klub byl součástí projektu Aktivní město. Pokud bude tato podpora od městské části Prahy 6 a Prahy 5 pokračovat a budete o příspěvek žádat, uhraďte na členství o to méně a doklad o úspěšném čerpání příspěvku zašlete na info@praguebeachteam.cz.

 

 

CENA ČLENSTVÍ U KROUŽKŮ V SEZONĚ 2023/24 (pro skupiny U8-U20, pokro ženy a muži)

 

1x týdně     4 000 Kč / pololetí

2x týdně     5 000 Kč / pololetí

3x týdně     6 000 Kč / pololetí

 

Za absolvaný turnaj či soustředění získá hráč také bavlněné tričko s logem klubu.

 

Další klubové oblečení si lze v areálu zakoupit, kontaktujte prosím své trenéry / nebo se ozvěte na info@praguebeachteam.cz.

 

Dle členského řádu je každý člen povinen se zúčastnit stavění / bourání / jiné organizační výpomoci ve prospěch klubu. Kompenzace za nesplněnou brigádu činí 750 Kč.


 

Zameškané tréninky si nahradit bohužel nelze. I v případě deštivého počasí se všechny tréninky konají, trenéři jsou připraveni, stačí se vhodně obléct.

 

Přes zimu (tj. od října do dubna) jsou kurty zastřešeny nafukovací halou.

 

Všechny tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry PBT (kontakty na trenéry).

 

 

Sourozenecká sleva pro hráče do 18 let

 

Můžete využít slevy pro sourozence. První hráč platí plnou cenu členství, každý další sourozenec má 20% slevu z ceny nižšího členství. Žádost o slevu pro sourozence je nutné uvést v poznámce při podání přihlášky.

 POPIS TRÉNINKOVÝCH SKUPIN U8 - U20 (zařazení je dle věku a dovedností)

 

U8 - pro ročníky narození 2016 a mladší

Zábavné hry na písku, naučíme se perfektně chytat a házet, budeme profíci v běhu na písku. Výborná příprava pro všechny míčové sporty. Trénink si mohou přijít vyzkoušet i děti ve věku 5 let!

 

U10 - žlutá - pro ročníky narození 2014 a 2015

Pro všechny, co chtějí s beachvolejbalem začít. Výuka základních úderů (odbití obouruč spodem a vrchem, spodní servis. Doplněno spoustou her, turnaji v přehazované.

 

U12 - oranžová - pro ročníky narození 2012 a 2013

Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Budeme navazovat na to, co jsme se již naučili. Opakování základních úderů a trénování útočných úderů. Turnaje dle pravidel beachligy (zmenšené hřiště, odlehčený míč, nižší síť, upravená pravidla).

 

U14 - červená - pro ročníky narození 2010 a 2011

Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Turnaje dle pravidel beachligy (zmenšené hřiště, odlehčený míč, nižší síť, upravená pravidla).

 

U16 - zelená - pro ročníky narození 2008 a 2009

Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Turnaje dle pravidel beachligy (nižší síť).

 

U18 - fialová - pro ročníky narození 2006 a 2007

Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty.

 

U20 - modrá - pro ročníky narození 2004 a 2005

Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty.

 

Dospělí hráči trénují ve večerních skupinách - typ členství celodenní - více zde: klubové trénování.

 

 

CENA ČLENSTVÍ V JUNI SKUPINÁCH V SEZONĚ 2023/2024:

 

JUNI muži A                                                            9.000,- / půlrok

JUNI ženy A                                                            8.500,- / půlrok

VSKY                                                                      6.000,- / půlrok

 

 

JUNI muži B, JUNI muži C                                      7.500,- / pololetí

JUNI ženy B                                                            7.500,- / pololetí

JUNI ženy C, JUNI ženy D, JUNI ženy E               7.000,- / pololetí

JUNI muži D                                                           7.000,- / pololetí

JUNI U12                                                                7.000,- / pololetí

 

Hráč za reprezentaci klubu obdrží klubové oblečení, za absolvovanou akci PBT také bavlněné triko s logem PBT. Podporujeme hráče na jednotlivých mistrovstvích ČR, více v podrobnostech - MŮJ PROFIL

 

 

BONUS ZA PŘIVEDENÍ NOVÉHO ČLENA

Stávající členové mohou získat bonus ve výši 10 % ze zaplaceného členského příspěvku nového člena v rámci aktuální sezóny. Bonus je nahrán na PBT účet, a to i opakovaně při získání dalších nových členů. Podmínkou je, že nově příchozí člen musí v rámci vyplnění přihlášky uvést informaci o tom, komu je bonus určen.