Staropramen tour - MIXY - 27.4.  (autor Jarda Pešťák, zveřejněno 30.04.2013)

  Týden po sundání haly jsme nečekali na ochlazení a naplánovali turnaj smíšených dvojic pod hlavičkou sponzora Staropramen.

Ráno bylo poměrně teplé, ale zamračená obloha, meterologický radar a model Aladin předvídali po obědě zhoršení a příchod srážek okolo 14h. Naštěstí se nic nenaplnilo a od 13 hodin jsme se při hraní pěkně opalovali.

Turnaj byl nasazan dle žebříčku PBT za 365 dní a mě opět přiřadil do těžší skupiny (a to se doma špatně vysvětluje ;-)). První prohra ve skupině a pak druhá a celkově páté místo jsme museli vybojovat ve skupině o umístění.

Ze skupin tedy postupovaly 2 nejlepší páry do semifinále. V prvním Miro Sloboda a Katka Matoušková porazili Petra Šádka a Simonu Lencovou. Z druhého semifinále si vybojoval postup Vláďa Eder a Bára Skoumalová.

Boj o třetí místo tedy probíhalo mezi prohranými semifinalisty. Čtvrté místo zbylo na nejmenované Radana Dolejše s Terkou Malčánkovou.

Ve finále oplatili prohru ze skupiny Vláďovi a Báře, Miro s Katkou a stali se tak vítězi.

 Výsledky:

1. Miroslav Sloboda Kateřina Matoušková
2. Vláďa Eder Barbora Skoumalová
3. Simona Lencová Petr Šádek
4. Radan Dolejš Tereza Malčánková

http://www.praguebeachteam.cz/?menu=results&sub=list

Vítězné dvojice si odnesly ceny od partnerů Staropramen a Big Shock!


 
Radan (03.05.2013 15:16:20) 
 Za to nebyly žádný body do žebříčku? :)
Michal (03.05.2013 17:08:54)
Důležitý jsou body a je jedno jak už!
Vláďa Eder (08.05.2013 22:21:22) 
očima hráče:

vstanem zbytečně ráno jako trubky abychom byli v 8:30 na ořechovce

jelikož jsem musel na malou tak jsem šel do tatranu a tak jsme se i skočili do šaten převléct, že snad to bude v pohodě, z pohledu od tatranu byly kurty prázdné.

příchod v 8:45 na kurty kompletně převlečený a připravený na hru - PRVNÍ KOMPLETNÍ A PŘEVLEČENÁ DVOJICE NA KURTECH - pozdní příchod a pokuta

asi desetkrát rozcvičení jsme před prvním zápasem seděli na lavičče a dvakrát urgovali zapnutí rádia, málem jsme usnuli, atmosféra se dala vystihnout slovy mrtvo a klid

tříčlená skupina (miro a kačka, jarda a katka) první místo -> rovnou semi proti radanovi s terkou (2. v 2. skupině) a znovu finále miro kačka kdy jsme na kurtě už nebyli a po zdeptání průběhem turnaje jsme se jen těšili na konec.

konec někdy mezi 13 a 14.hodinou (protože mělo pršet od 2..) po vyhlašování vysvitlo sluníčko a asi půl hodiny jsme jen leželi na písku a slunili se, protože do té doby bylo docela hnusně.

dojem? za příplatek zkrácený turnaj (3 protihráči, 4 zápasy), kdy nejlepší bylo vlastně že skončil, protože bylo pak hezky, ale to jsme si mohli jít lehnout na deku někam do parku... asi nejhorší turnaj za poslední rok co si tak pamatuju, bohužel. když jdu na turnaj chci si ZAHRÁT a ne mít zkrácenou verzi, když je předpověď že má pršet, tak jelikož je to outdoorový sport, tak s tím počítám a je mi to jedno, nebo bych se odhlásil, žejo...

nic proti organizátorovi či zúčastněním, spíš důvod se příště zamyslet nad tím proč jsme se tam všichni sešli..

kelysak (10.05.2013 09:39:20)
 Diky za nazor Vlado. Urcite se priste setkas s prijemnym organizatorem, ktery spolecne s temi co prisli vcas budou v poklidu vysedavat a cekat zda jim prijde souper.
System turnaje jsem opravdu mohl nastavit jinak napr. kazdy s kazdym, za coz jsem se omluvil vsem uz na miste. Rozhodne svoje chyby umim priznat a dokonce se z nich i poucit...
Jiří (10.05.2013 20:36:54)
K pokutam za pozdni prichod musim rici, ze to je opravdu dobra vec. Pri zavedeni tohoto opatreni prisli najednou vsichni na turnaj uplne vcas, bohuzel nutnym zlem je pravidelne vymahani pokut od vsech, kdo pravidlo nedodrzi, resp. je zpoplatnen pozdni prichod manipulacnim poplatkem.
Urcite se nechceme ubirat cestou nekterych jinych arealu a organizatoru, kdy zacatek turnaje je vypsan napr. na 9hod a v 10hod jeste nikdo nezahajil zapas... nacez odpoledne se nestiha dohrat kvuli obsazenym kurtum mimo turnaj.
Ze zkusenosti musim rici, ze 7 dvojic je asi nejnestatnejsi cislo pro organizovani a jedinym funkcnim a spravedlivym systemem je kazdy s kazdym treba 2 vitezne do 15b.
A mam tu jeste jednu nabidku - pokud by si nekdo chtel organizovani vyzkouset, chybi nam poradatel patecnich mixu na letni sezonu

strana: 1