Podzimní kempy v Itálii s PBT: nejen trénování, ale i výlety  (autor Kristýna Pegová, zveřejněno 27.07.2015)

 Stále ještě nejste rozhodnuti, se kterým pražským beachovým klubem strávíte svou aktivní dovolenou? Moje rozhodnutí je jednoznačné. Pokud vás láká stejně jako mě nejen trénovat a užívat sluníčka za nejlepší cenu mezi pražskými kluby, za kterou si můžete tyto radovánky dopřávat celých osm dní, ale i poznat zajímavá místa italské provincie Abruzzo, vyrazte se střešovickým Prague Beach Teamem.

Ve dni volna, který je většinou 4. den po příjezdu, se zájemci mohou zúčastnit výletu právě v provincii Abruzzo, ve které leží i městečko Silvi Marina, kde se nachází naše apartmány. Již několik let, co Prague Beach Team kempy v Itálii pořádá, se pravidelně jezdilo do národního parku Gran Sasso, které nabízelo ve svých dvou tisících metrech nad mořem nejen čerstvý horský vzduch, ale i překrásné výhledy. Ani tentokrát tomu nebude jinak.

Tento rok se klub navíc rozhodl nabídku výletů rozšířit. Již na jaře se účastníci mohli podívat do horské vesnice Fara San Martino v dalším velkém národním parku provincie Abruzzo: Parco Nazionale della Majella. A co si pro vás chystáme na zářijové kempy? Opět vyrazíme do národního parku Gran Sasso, ale tentokrát na jiné místo, než se léta jezdilo. Podíváme se do vesnice Calascio v jižní části národního parku, kde navštívíme stejnojmennou pevnost, která je ve výšce 1 490 metrů nad mořem nejvýše položenou pevností na Apeninském poloostrově. Kromě toho tu bude možné navštívit i kostel vytvářející krásnou scenérii s okolními horami nebo některou z místních restaurací s tradičními italskými pokrmy.

A aby vám cesta domů po skončení kempu lépe utíkala, nejen na zmrzlinu se stavíme ve druhém nejvíce navštěvovaném poutním místě Itálie, v Loretu. V tomto městečku se nachází Svatá chýše, údajný dům Panny Marie, který byl dle legendy přenesen z Nazaretu do Itálie. Napodobeniny Svatých chýší, jezuity nazývaných jako lorety, byly stavěny po celé Evropě, kdy jedna se nachází také v Praze na Hradčanech, všemi známá Pražská Loreta.

Takové výlety mohou být příjemným zpestřením a relaxací po trénincích s kvalitními trenéry a kompenzacích s osvědčeným fyzioterapeutem. Tak se přihlaste, dokud jsou ještě volná místa!   

Přihlašovat se můžete na:
https://www.praguebeachteam.cz/?menu=kempy&action=detailni-info&id=1823-italie-iii-2015-kemp-zari-druhy


 
Mária Minarová (14.09.2015 12:44:09) 
Ahoj, posielam link na fotky z ITA září https://www.dropbox.com/photos/album/oUQAmhMtScVOAJ8

strana: 1