Shrnutí za březen  (autor  , zveřejněno 21.04.2008)

Tento článek dneškem odstartuje sérii podobných shrnutí, které budou mít za úkol šířeji představit klub Prague beach team a co za poslední půl rok – čili zimní sezónu učinili jeho členové. Začneme však nejdříve tradicí, představíme si měsíc březen.

Pro mě nejzajímavější událostí byla třetí série turnaje Hamr tour, která v zimní sezóně přilákala zatím nejvíce zájemců. Návštěvou nás zde poctili Krč s Růčkou nebo Líbal, Bažant, což výrazně zkvalitnilo mužskou část turnaje a členové se vzácně představili ve velkém počtu v kategorii žen. Škoda omluv pro nemoc na poslední chvíli, obsazenost mohla být úplnější. Přes úspěch akce, musím konstatovat, že se nám nedaří dosáhnout loňských zimních výsledků, kdy naše turnaje navštívili třeba i bratři Benešové a plánované služby, které chceme účastníkům poskytovat, jsou také v nedohlednu.

První velký krok k zajímavým umístěním udělali Jan Humplik a Ondra Hromádko postupem do hlavní soutěže halového MR ČR na Pankráci, kde si též nevedli nejhůře. Kromě nich tuto akci otestoval v hlavní soutěži ještě Jan Zvěřina s Patrikem Maliosem.

Ženám se na MR nedařilo a obě naše dvojice skončily těsně před postupem. V hlavní soutěži se tak objevila jen Radka Vojtíšková a to bez viditelných úspěchů.

Jinak by se dal březen považovat za měsíc nevýrazné aktivity. Příprava Itálie, starost o web a všeobecné fungování, stejně jako mimoklubový život vyplnil všechen náš zbylý čas.

Hezký den.
Endy