Pár slov hlavního trenéra k začátku nové sezóny  (autor Ondra Vlček, zveřejněno 12.10.2018)

Ahoj hráči a hráčky,

vítám vás v nové sezóně, jsme rádi, že jste i letos podali přihlášku a projevujete nám tímto důvěru k našemu společnému zdokonalování. Navíc nás velmi těší fakt, že se jako klub neustále rozrůstáme. Skvělou zprávou je nárůst počtu těch nejmladších, kteří náš klub jistě budou zanedlouho reprezentovat na tuzemské i mezinárodní scéně.
 
Dále bych rád připomněl tradiční nabídku turnajů, na kterých vás rádi uvidíme. Opět turnajům našeho klubu bude vévodit Střešovická OPEN, která se tradičně hraje o 2 + 2 poukazy na týdenní kemp v Itálii. 
 
Poukázky a permice na veškeré akce (turnaje, kempy) jsou u trenérů stále v prodeji. Dále prodáváme klubové oblečení a míče, především ty použité (Mikasa, Gala, odlehčená Mikasa pro děti).
Zde je odkaz na kalendář Juniorbeachligy, který tento rok není pouze dětskou záležitostí, protože letos poprvé budou v měsíčním cyklu určeny turnaje i kategorii mužů a žen. Turnaje v kategorii U 20, mužů a žen budou dokonce odměněné i ABV body ve stejné výši jako Letní pohár.
 
Díky tomu, že budeme pořádat mnoho větších turnajů, budeme potřebovat nemalou pomoc vás hráčů s organizací, takže dobrovolníci (za 100 Kč/hod) sledujte prosím "ostatní akce", kde se jistě brzy něco objeví.
Každoročním standardem pro členy jsou i kompenzace v pondělí od 17 do 18 hodin s Jirkou Slavíkem, dále zůstává fitko a sauna. Sauna začátek sauny je posunut na čtvrteční 20 hodinu, konec zůstává ve 22:30. Pokusíme se rychle přidat i kruhový trénink, který vedl Pepa Kantár loni.
Systém přihlašování zůstal stejný, tzn., kdo nechce dotovat klub dvackou navíc a hlásit se těsně před tréninkem, aby trenérům přidával šediny v účesu, přihlásí se do nedělní půlnoci.
 
Na závěr představíme jednu novinku, tréninky počínaje datem 8. října se budou konat od jednoho přihlášeného nehledě na skupině a denní době. Tento fakt vás snad potěší. Vy prosím potěšte trenéry (že když kvůli případnému jednomu trénujícímu přijedou na sedmou hodinu ranní do haly) vaší účastí, nikoliv pozdní omluvou typu – zaspal jsem / nevěděl jsem, že se v jednom člověku trénuje / nebo, že vám ventilačkou vlétla sýkorka do ložnice, kvůli které nemůžete dorazit atd.
 
Přeji dokonalý start do nové sezóny a co nejdříve na kurtech.
 
ahoj Ondra V.