Dětské/juniorské kroužky 2022/23

SEZONA 2022/2023 ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 12.9.2022 A KONČÍ VE STŘEDU 28.6.2023
(v době školních prázdnin MČ Prahy 6 a státních svátků tréninky neprobíhají)
 
Chcete si užít beachvolejbal? U nás si vybere každý! Děti a mládež do 18 let jsou rozděleni podle věku a výkonnosti. Trénují buď ve volnočasových kroužcích (U8 - U18) 1x až 3x týdně nebo ve výkonnostních skupinách v rámci JUNI týmů nejméně 3x týdně. O zařazení do JUNI týmu rozhoduje trenér. Rodiče dětí, které byly z loňské sezóny vybrány do skupin pro výkonnostní hráče, budou individuálně osloveni trenéry, aby se domluvili na konkrétním zařazení. Těšíme se i na úplné začátečníky nebo ty, co se k beachi vrací.
 
ROZPIS TRÉNINKŮ V SEZÓNĚ 2022/2023
Verze v PDF (nemusí být aktuální)

 
 
NÁBOROVÝ TÝDEN (12.-16.9.2022)
 
V týdnu 12.-16.9.2022 si můžete vyzkoušet tréninky od kategorie U8 až po kategorii U18 zcela zdarma a bez předchozí registrace. Stačí si v rozvrhu tréninků zjistit den a čas tréninku dané kategorie a přijít. Trenéři se o Vás již postarají!
 
Pokud jste u nás již trénovali, nebo zkušební trénink nepotřebujete, vyplňte přihlášku do klubu již nyní. Kapacita jednotlivých skupin je omezena. Podané přihlášky se potvrzují na základě času podání a zároveň vyplněných/určených tréninkových skupin/dní.
I hráči, kteří u nás trénovali v předešlé sezoně, musí vyplnit přihlášku ke členství znovu - na novou sezonu 2022/23.
 
 
PŘIHLÁŠKA DO KLUBU - ČLENSTVÍ
 
Založte si účet na stránkách PBT (jméno hráče, e-mail a heslo), a poté v profilu hráče šipkou vpravo nahoře vyberte aktuální sezonu a potvrďte přihlášku ke členství. Pokud budete uvádět kontaktní údaje na své děti, musíte si jako zákonní zástupci svých dětí také vytvořit profil na webu PBT. Následně je přihláška zpracována a pokud není naplněna kapacita tréninkové skupiny, je přihláška potvrzena. V potvrzovacím e-mailu jsou zaslány pokyny pro platbu. V případě naplnění kapacity tréninkové skupiny Vám navrhneme jinou alternativu, případně Vás budeme informovat, že patříte mezi náhradníky.
 
Cena je stanovena za celou sezonu, ale členství lze hradit pololetně ve dvou platbách.
 
Přihlášku zaplaťte se svým variabilním symbolem (zobrazen v profilu hráče, v nové sezoně začíná číslem 2023...) na účet klubu: 2300407207 / 2010 (FIO) co nejdříve. Přihláška neuhrazená do 18.9.2022 bude stornovaná a místo nabídnuto náhradníkům. V přihlášce do poznámky napište kategorii, tréninkové dny a typ členství (př. U12-2xtýdně po+čt). Pokud si nejste jisti kategorií, rádi Vám poradíme.
 
Kontaktní osoby pro dětské a juniorské tréninky:
Lenka Dudlová(lenka.dudlova@praguebeachteam.cz, tel: 723 466 869),
Jirka Slavík jiri.slavik@praguebeachteam.cz, tel.: 724 785 331)
 
Po předchozí domluvě, pokud je v dané tréninkové skupině volné místo, se lze přidat i v průběhu sezony. Hráč uhradí poměrnou část členství od měsíce, ve kterém začal trénovat.
 
Náš klub byl součástí projektu Aktivní město. Pokud bude tato podpora od městské části Prahy 6 a Prahy 5 pokračovat a budete o příspěvek žádat, uhraďte na členství o 600,- méně a jako doklad o úspěšném uplatnění příspěvku zašlete na info@praguebeachteam.cz voucher.
 
 
CENA ČLENSTVÍ U KROUŽKŮ NA SEZONU 2022/23
 
je stanovena dle četnosti tréninků v týdnu bez ohledu na místo (písek / tělocvična):
 
1x týdně (na písku nebo v tělocvičně)...............7 000 Kč / školní rok
2x týdně (na písku nebo v tělocvičně)...............8 000 Kč / školní rok
3x týdně (2x na písku a 1x v tělocvičně)............9 000 Kč / školní rok
 
V ceně je zahrnuta registrace pod zastřešující organizací ČVS. Členský příspěvek ČVS. Pokud se hráč účastní turnaje, nebo jiné PBT akce, obdrží klubové triko (bavlněné).
 
Další klubové oblečení si lze v areálu zakoupit, aktuální nabídka s ceníkem bude doplněna později.
 
V ceně členství není zahrnuto: 
- startovné na turnajích,
- přítomnost trenéra na turnajích pro kategorie U16 a výše,
- finanční kompenzace za neúčast na brigádě. Dle členského řádu je každý člen povinen se zúčastnit stavění / bourání / jiné organizační výpomoci ve prospěch klubu. Kompenzace za nesplněnou brigádu činí 750 Kč a je vybírána na začátku sezony. K ukončení členství (obvykle k 28. 6. 2023) je "finanční kompenzace" při splnění brigády vrácena na klubový / bankovní účet.
 
Sourozenecká sleva
 
Klub poskytuje slevu sourozencům. První hráč platí plnou cenu členství, každý další sourozenec má 20% slevu z ceny nižšího členství. Sleva pro sourozence platí pro dětské / juniorské kroužky a pro hráče z JUNI skupin. Žádost o slevu pro sourozence je nutné uvést v poznámce při podání přihlášky.
 
 
PŘIHLÁŠENÍ NA JEDNOTLIVÉ TRÉNINKY
 
Dle členského řádu mají hráči (děti i dospělí) povinnost být na jednotlivé tréninky v týdnu přihlášeni, přihlášení je možné vždy do nedělní půlnoci na následující týden. Po nedělní půlnoci se lze také přihlásit, ale hráč nad 18 let uhradí 20 Kč pokutu za pozdní dohlášení na trénink. Hráčům pod 18 let je pokuta prominuta. Pokud hráč nemůže na svůj trénink přijít, omlouvá se prostřednictvím odhlášení opět přes svůj profil v sekci "tréninky".
 
Pro přihlášení či odhlášení lze používat i aplikaci PBT (www.praguebeachteam.cz/mobile).
 
Návod - přihlášení na trénink
 
V případě neúčasti si nelze trénink nahradit.
 
Návod - přihlášení na trénink
 
Tréninky probíhají venku, přes zimní období v nafukovací hale. Tréninky se kvůli počasí neruší, proto je třeba se na trénink vhodně obléct.
 
AREÁLY:
Tatran Střešovice - areál beachvolejbalových kurtů (Sibeliova 368/51, Praha 6 - TRAM: Ořechovka)
Gymnázium Nad Alejí - tělocvična (Nad Alejí 1952/5, Praha 6 - Metro: Petřiny)
 
Tréninky probíhají primárně v areálu beachvolejbalových kurtů, tréninky v tělocvičně nabízejí další možnost pro zlepšování volejbalových dovedností. Všechny tréninky (na písku i v tělocvičně) jsou vedeny kvalifikovanými trenéry PBT (kontakty na trenéry).
 

POPIS TRÉNINKOVÝCH SKUPIN U8 - U18 (zařazení je dle věku a dovedností)
 
U8 - pro ročníky narození 2015 a mladší
Zábavné hry na písku, naučíme se perfektně chytat a házet, budeme profíci v běhu na písku. Výborná příprava pro všechny míčové sporty. Trénink si mohou přijít vyzkoušet i děti ve věku 5 let!
 
U10 - žlutá - pro ročníky narození 2013 a 2014
Pro všechny, co chtějí s beachvolejbalem začít. Výuka základních úderů (odbití obouruč spodem a vrchem, spodní servis. Doplněno spoustou her, turnaji v přehazované.
 
U12 - oranžová - pro ročníky narození 2011 a 2012
Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Budeme navazovat na to, co jsme se již naučili. Opakování základních úderů a trénování útočných úderů. Turnaje dle pravidel beachligy (zmenšené hřiště, odlehčený míč, nižší síť, upravená pravidla).
 
U14 - červená - pro ročníky narození 2009 a 2010
Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Turnaje dle pravidel beachligy (zmenšené hřiště, odlehčený míč, nižší síť, upravená pravidla).
 
U16 - zelená - pro ročníky narození 2007 a 2008
Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Turnaje dle pravidel beachligy (nižší síť).
 
U18 - fialová - pro ročníky narození 2005 a 2006
Pro začínající i pokročilé beachvolejbalisty. Turnaje.
 
Hráči nad 18 let trénují ve večerních skupinách - typ členství celodenní - více zde: klubové trénování.
 
 
CENY ČLENSTVÍ V JUNI SKUPINÁCH NA SEZONU 2022/2023:
 
16.000,- (12 měsíců členství, 4.5h / týdně, klubové oblečení za reprezentování PBT v hodnotě 2.000,-)
- JUNI U22 Ondra
 
14.000,- (12 měsíců členství, 3.5h / týdně, klubové oblečení za reprezentování PBT v hodnotě 2.000,-)
- JUNI A ženy
 
12.000,- (10 měsíců členství, 3.5h / týdně, klubové oblečení za reprezentování PBT v hodnotě 2.000,-)
- JUNI U20 Kami
- JUNI B ženy
 
10.000,- (10 měsíců členství, 3h / týdně, klubové oblečení za reprezentování PBT v hodnotě 1.000,-)
- JUNI U18 Tomáš
- JUNI U16 Jirka
- JUNI C, D, E, F ženy
- JUNI U14  A, B
- JUNI U12
 
9.000,- (12 měsíců členství, 1h / týdně ve večerních hodinách, 1h / týdně v ranních hodinách)
- JUNI VSKY
 
Cena členství pro JUNI skupiny obsahuje registrační a členský poplatek ČVS. Bavlněné triko za účast na akci PBT. Zajištění trenéra na beachlize do kategorie U14. Zajištění startovného, ubytování, dopravy a trenéra na MČR U16-U22, M a Ž, turnajích MEVZA.
 

BONUS ZA PŘIVEDENÍ NOVÉHO ČLENA

Stávající členové mohou získat bonus ve výši 10 % ze zaplaceného členského příspěvku nového člena v rámci aktuální sezóny. Bonus je vyplácený formou připsání částky na PBT účet, a to i opakovaně při získání dalších nových členů. Podmínkou je, že nově příchozí člen musí v rámci vyplnění přihlášky uvést informaci o tom, komu je bonus určen.