sezóna 
turnajová série 
kategorie 


Výsledky PBT akcí ( zobrazit žebříček )


 Boris Palaščak - sezóna 2023/24
turnajdatumumístěníbodyspoluhráč(ka)
Nedělní střešovická - mužimuži07.04.20245.180Dominik Kotalík
Nedělní střešovická - mužimuži24.03.20247.150Dominik Kotalík
Sobotní Amatérské mixy od 16:00mixy13.01.20242.105Darya Yakutina
Sobotní Amatérské mixy od 16:00mixy09.12.20235.65Veronika Hotová
Páteční střešovická - mužimuži03.11.20235.90Matěj Dvořák
Sobotní Amatérské mixy od 16:00mixy21.10.20236.60Aneta Müllerová
Sobotní Amatérské mixy od 16:00mixy30.09.20237.55Nikča Mrázková
Sobotní Amatérské mixy od 9:00mixy06.05.20233.85Klára Bedrunková
Sváteční open - muži muži01.05.20232.270Dominik Kotalík
Velikonoční Open mužimuži09.04.20237.150Dominik Kotalík
Nedělní open - muži muži12.02.20233.240Dominik Kotalík
Vánoční celodenní týmový turnajmixy18.12.20223.0Petra Šimonovská
Sobotní Amatérské mixy od 15:00mixy10.12.20222.165Klára Bedrunková
Nedělní open - muži muži04.12.20225.180Dominik Kotalík
Nedělní Amatérské mixymixy20.11.20222.165Lenka Šlemrová
Sváteční open mix mixy28.10.20229.130Klára Zuntová
Nedělní Amatérské mixymixy07.08.20224.125Kateřina Kabelíková
Sobotní Amatérské mixymixy30.04.20225.100Hedvika Hunčová
Nedělní Amatérské mixymixy27.03.20221.175Barbora Románová
5. turnaj SÉRIE K&J Open mixymixy18.03.20223.180Katarína Kapráľová
Obrácené mixymixy05.03.20225.200Darya Yakutina
Sobotní Amatérské mixymixy19.02.20225.100Petra Šimonovská
Nedělní Amatérské mixymixy16.01.20222.165Darya Yakutina
Nedělní Amatérské mixymixy05.12.20217.90Kateřina Kabelíková
Nedělní Amatérské mixymixy17.10.20212.165Kateřina Kabelíková
Nedělní Amatérské mixymixy11.07.20215.130Petra Šimonovská
Nedělní Amatérské mixymixy11.10.20205.130Lucie Navarová
Nedělní Amatérské mixymixy13.09.20203.170Petra Šimonovská
8. Střešovická OPEN pátečnímuži11.09.20204.150David Joneš Joneš
7. Střešovická OPEN nedělnímuži30.08.20206.170David Joneš Joneš
3. Střešovická OPEN pátečnímuži12.06.20203.160Ondřej Šimša
Páteční Amatérský turnaj mužůmuži29.05.20201.150Ondřej Beneš
Freshkruháč Amatérské Mixymixy22.05.20209.90Kristýna Romová
Sobotní Burger Bar Amatérské mixymixy07.03.20204.150Kristýna Romová
Páteční Amatérský turnaj mužůmuži06.03.20201.150Lukáš Spozdil
10. Střešovická OPEN pátečnímuži21.02.20205.140Tomáš Janeček
Páteční Burger Bar Amatérské mixymixy07.02.20207.70Klára Bedrunková
Nedělní Burger Bar amatérské mixymixy12.01.20201.250Alzbeta Smolova
Břevnovka Beach Cup (Sobotní Amatérské mixy)mixy31.08.20191.250Šárka Hadrbolcová
Páteční Amatérský turnaj mužůmuži23.08.20193.Martin Krupka
8. Střešovická OPEN nedělnímuži18.08.20197.160David Joneš Joneš
7. Střešovická OPEN pátečnímuži09.08.20195.140David Joneš Joneš
Sobotní Amatérské mixymixy03.08.20194.220Klára Bedrunková
Břevnovka Beach Cup (Sváteční Amatérské mixy)mixy05.07.20195.210Petra Bubeníčková
Freshkruháč Amatérské Střešovické Mixymixy16.06.20196.150Veronika Kruzikova
Nedělní Amatérské mixymixy09.06.20194.Klára Bedrunková
1. Střešovická OPEN pátečnímuži17.05.20195.Ondřej Němec
Páteční FreshKruháč Amatérské mixymixy08.03.20192.240Klára Bedrunková
Freshkruháč Amatérská Střešovická 2019mixy24.02.20195.160Kateřina Mentlíková
Sobotní odpolední FreshKruháč amatérské mixymixy12.01.20197.190Mia Řídká