Zájem o členství v klubu 2021/22

Členství rozlišujeme pro:

  • hráče do 18 let (jedná se o dětské kroužky a JUNI skupiny) - více informací zde
  • hráče nad 18 let (jedná se o celodenní členství)

SEZONA 2021/2022 PRO CELODENNÍ ČLENSTVÍ ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 13.9.2021 A KONČÍ V NEDĚLI 4.9.2022

 

ZKUŠEBNÍ TRÉNINKY ZDARMA

Doporučujeme zkusit si 1-2 zkušební tréninky, kde získáte důležité informace o klubu, trenérech, atd.

Pro účast na zkušebním tréninku kontaktujte hlavního trenéra Ondru Vlčka (ondrej.vlcek@praguebeachteam.cz, tel.: 776281300)

Zkušební tréninky probíhají ve skupině VEČERNÍ ZAČÁTEČNÍCI v těchto časech:

Úterý 20:00-21:00 (samostatná rozcvička od 19:30)

Středa 18:00-19:00 (samostatná rozcvička od 17:30)

Čtvrtek 21:00-22:00 (samostatná rozcvička od 20:30)

(Zkušební tréninky v jiných časech lze dohodnout s hlavním trenérem)

 

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU - ČLENSTVÍ

Registrujte se na webu PBT - každý hráč má svůj PBT účet - jméno, mail a heslo (účet hráče slouží i pro účast na jednorázových akcích)

Potvrďte přihlášku ke členství v profilu hráče

 

CENA A PLATBA ČLENSTVÍ

Celodenní členství je 6500,- + 80,- za každý odtrénovaný týden. Cena je stanovena za celou sezonu. 

Členství zaplaťte se svým variabilním symbolem (zobrazen v profilu hráče, v nové sezoně začíná číslem 2022...) co nejdříve, ať si zarezervujete místo v dané tréninkové skupině. Neuhrazená přihláška do 17.9.2021 bude stornovaná a místo nabídnuto náhradníkům.

Noví členi, kteří přijdou v průběhu sezóny platí poměrnou část členství na celé měsíce, při čemž minimální poplatek za členství je 1/2 ročního členství. Tj.. i pokud přicházíte jako noví členové v rámci sezóny, kdy již do konce zbývá méně než 6 měsíců, je i přesto třeba uhradit částku odpovídající 1/2 plného členství (3250,-). O zbylé měsíce ale nepřijdete, pokud budete pokračovat v následující sezóně. Zbylý počet měsíců máte "předplacený" do následující sezóny.

Co znamená 80 Kč za každý odtrénovaný týden?
Jedná se o poplatek za služby klubu (trenér, fitko, sauna, kurty), který se ztrhává každý týden z vašeho PBT účtu, pokud jste v daném týdnu přihlášeni alespoň na jeden trénink (písek, fitko, sauna), či využíváte slevu pro rezervaci kurtu.

Klubový účet je možné si "předplatit", abyste neměli dluh na PBT účtu. Přeplatek PBT účtu se převádí do následující sezóny.

 

ROZVRH TRÉNINKŮ

 

Dle členského řádu mají hráči (děti i dospělí) za povinnost být na jednotlivé tréninky v týdnu přihlášeni, přihlášení je možné vždy do nedělní půlnoci na následující týden. Po nedelní půlnoci se lze také přihlásit, ale hráč uhradí 20,- pokutu za pozdní dohlášení na trénink. Pokud hráč nemůže na svůj trénink přijít, omlouvá se prostřednictvím odhlášení opět přes svůj profil.

Pro přihlášení či odhlášení lze používat i aplikaci PBT (www.praguebeachteam.cz/mobile)

Návod - přihlášení na trénink