dětské akce

 

Letošní letní prázdniny můžete vybírat ze tří termínů příměstských táborů pro děti ve věku 6 - 12 let:

termíny: 10. - 14.7.2017, 17. - 21.7.2017, 28.8. - 1.9.2017  

akce jsou zaměřené na pohybovou přípravu a zdokonalování se v jednotlivých úderech s cílem hodně si zasportovat a užít si s partou kamarádů

Pro juniory od 12 let jsou vypsány soustředění v termínech:

(platí i pro hráče juniorteamu C ve věku 10 - 12 let )

 

Juniorteam B, C:   17. - 21.7.2017

Juniorteam A, B, C:  28.8. - 1.9.2017

Podrobnější obsah hledejte u popisu jednotlivých akcí při srolování dolů.

 

kalendář akcí - dětské kroužky + juniorteam "B","C" 2016/17
detske krouzky kalendar

kalendář akcí - juniorteam "A" 2016/17
juniorteam kalendar

pro přihlášení na akci je nutná registrace
Juniorské soustředění - srpen 28.8. - 1.9.2017  28.08.2017 
kapacita  25/30, uzávěrka 25.08. 23:59)

Závěrečné velké letní soustředění pro děti ze skupiny Juniorteam A + B + C

Společné soustředění, na kterém budou přítomni všichni trenéři juniorských skupin PBT.

Hráči budou rozděleni podle výkonnosti tak, jak budou posléze trénovat v novém školním roce. K dispozici máme 5 kurtů.

Tréninky budou doplněny i relaxem (bazén Petynka) a fyzickou přípravou v tělocvičně.

Organizátor: Kamila Mrázová (734 114 693)

tel: 734 114 693

aktuální seznam přihlášených

1. Nela Kučerová

2. Olivia Molnarova
3. Barbora Řechtáčková
4. Františka Svobodová
5. Matěj Schimmer
6. Michaela Pražáková
7. Jakub Zahradník
8. Matyáš Zahradník
9. Julius Zahradník
10. Josefína Hanusová
11. Jana Kinclová
12. Lucie Knoblochová
13. Filip Kupka
14. Michaela Cyrani
15. Barbora Kasanová
16. Martin Schwarz
17. Petra Schwarzova
18. Martin Kačerovský
19. Petr Komínek (jr.)
20. Kryštof Němec
21. Dita Procházková
22. Ondřej  Starý
23. Vojtěch Štrba
24. Sofia Thorova
25. Jan Horáček
Dětské soustředění - srpen 28.8. - 1.9.2017  28.08.2017 
kapacita  34/35, uzávěrka 25.08. 23:59)

Závěrečné velké letní soustředění pro všechny děti z našich kroužků. Uvítáme i nováčky!

Akce zaměřená na pohybovou přípravu a zdokonalování se v jednotlivých úderech s cílem pořádně si zasportovat a užít si s partou kamarádů.

Děti budou rozděleny podle výkonnosti tak, jak budou posléze trénovat v novém školním roce. K dispozici máme 5 kurtů a 5 trenérů.

Věk: 6-12 let

Organizátor: Kamila Mrázová (734 114 693)

aktuální seznam přihlášených

1. Matěj Loučka

2. Olivie Capova
3. Viktorie Stránská
4. Jakub Schimmer
5. Vilém Stehlík
6. Linda Stehlíková
7. Kryštof Řechtáček
8. Jan Ascherl
9. Lucie Kratochvílová
10. Lenka Kratochvílová
11. Žofka Řechtáčková
12. Barbora Kupková
13. Natálie Váňová
14. Viktorie Komínková
15. Julia Molnarova
16. Martin Bizzuto
17. Ema Kucerova
18. Matouš Kučera
19. Mia Prejdova
20. Ester Fojtikova
21. Janek Schimmer
22. Kobe Anderson
23. Šimon Jelínek
24. Stela Fojtíková
25. Jana Jelínková
26. Daniel Anderson
27. Justýna Bučková
28. Tomáš Kufa
29. Daniel Ott
30. Adéla Jedličková
31. Tereza Jedličková
32. Magdaléna Opočenská
33. Emma Vozková
34. Anna Kocourková