Open turnaje

 
  • open turnaje v plážovém volejbale pořádané Prague beach team o.s. (červeně jsou zobrazeni náhradníci)
pro přihlášení na akci je nutná registrace
Amatérský páteční MIX  24.11.2017 
(kategorie mixy,  kapacita  11/12, uzávěrka přihlášky 24.11. 14:00, odhlášky 23.11. 23:59)

AMATÉRSKÁ ÚROVEŇ - minimálně jeden z hráčů by měl být amatér.

Start turnaje v 17:00, prezence 16:55

aktuální seznam přihlášených
1. Jiří Navrátil  /  Kristina Žofková
2. Lenka Silberhornová  /  Martin Nevlud
3. Ondřej Šimša  /  Barbora Krucká
4. Ondřej Pokorný  /  Adéla Patrochová
5. Petra Holoubková  /  Richard chal
6. Jiri Kratochvil  /  Karolína Křepelová
7. Iva Kahankova  /  Tomáš Klener
8. Barbora Havlíčková  /  Ondřej Poschl
9. Tomáš Mihule  /  Petra Hojovcová
10. Darya Yakutina  /  Jan Sequens
11. Lucie Hinková  /  Šimon Zajíček
3. Zimní Střešovická OPEN  26.11.2017 
(kategorie muži,  kapacita  9/12, uzávěrka přihlášky 25.11. 12:00, odhlášky 24.11. 20:00)

Nejlepší 2 muži získají na konci zimní série poukaz na letní tréninkový kemp s PBT v Itálii ZDARMA!

aktuální seznam přihlášených

1. Václav Bláha  /  Mojmír Šebek

2. Ondrej Spisiak  /  Lukáš Houser
3. Michal Hons  /  Adam Břicháček
4. Jan Předota  /  Radim Hašek
5. Matěj Procházka  /  Ondřej Šimša
6. Tomáš Janeček  /  Charalampos Sidiropoulos
7. Lada Danc  /  Jan Vaníček
8. Lukáš Gajarský  /  Martin Holeček
9. David Hroníček  /  Ondřej Daněk
3. Zimní Střešovická OPEN  26.11.2017 
(kategorie ženy,  kapacita  13/12, uzávěrka přihlášky 25.11. 12:00, odhlášky 24.11. 20:00)

Nejlepší 2 ženy získají na konci zimní série poukaz na letní tréninkový kemp s PBT v Itálii ZDARMA!

aktuální seznam přihlášených

1. Milada Vamberská  /  Lenka Poulová

2. Michaela Majzúnová  /  Petra Kovaříková
3. Lenka Dudlová  /  Petra Holoubková
4. Alina Sedach  /  Alena Dutková
5. Kateřina Drábková  /  Jarmila Mikešová
6. Hedvika Klimova  /  Michaela Čabanová
7. Anna Ohanková  /  Lucie Paroubková
8. Kateřina  Reslerová  /  Renata Konopkova
9. Andrea Hlávková  /  Zuzana Drážďanská
10. Jitka Vlková  /  Monika Keltnerova
11. Radka Horakova  /  Klára Toušková
12. Petra Hroníčková  /  Kristýna Navio Němcová
13. Zuzana Jurenková  /  Jitka Korecká [náhradníci]
OPEN páteční MIX  01.12.2017 
(kategorie mixy,  kapacita  4/12, uzávěrka 01.12. 15:00)

Turnaj pro všechny výkonnostní hráče.

Start turnaje v 18:00, prezence 17:45

aktuální seznam přihlášených
1. Martin Drobný  /  Renata Konopkova
2. Šárka Hadrbolcová  /  Daniel Chaluš
3. Tomáš Janeček  /  Andrea Hlávková
4. Lukáš Spozdil  /  Tereza Řimnáčová
Amatérská střešovická - MIXY  03.12.2017 
(kategorie mixy,  kapacita  8/16, uzávěrka 02.12. 20:00)

Start v 09:00, registrace 08:45

Turnaj je určen pouze pro AMATÉRSKÉ DVOJICE, alespoň jeden z dvojice musí být amatér.


aktuální seznam přihlášených
1. Ondřej Šimša  /  Eva Novotná
2. Veronika Schubertová  /  Jan Kravar
3. Jiří Navrátil  /  Karolína Běhalová
4. Petra Vodičková  /  jiří haněl
5. Vladislav Matěna  /  Barbora Krucká
6. Eliška Ctiborová  /  Matěj Procházka
7. Iva Kahankova  /  Petr Zatyko
8. Matej Dvorak  /  Michaela Pospěchová
Amatérský páteční MIX  08.12.2017 
(kategorie mixy,  kapacita  2/12, uzávěrka přihlášky 08.12. 14:00, odhlášky 07.12. 23:59)

AMATÉRSKÁ ÚROVEŇ - minimálně jeden z hráčů by měl být amatér.

Start turnaje v 17:00, prezence 16:55

aktuální seznam přihlášených
1. Jiří Navrátil  /  
2. Eliška Ctiborová  /  Matěj Procházka
Turnaj pro začátečníky a mírně pokročilé hráče   09.12.2017 
(kategorie začátečníci,  kapacita  0/24, uzávěrka 08.12. 19:59)

Turnaj je určen pro všechny hráče, kteří začínají s beachem, nebo jsou na úrovni začátečníka či mírně pokročilého.

Pokud nemáte parťáka, neváhejte se ozvat předem organizátorovi, někoho vám najdeme! :)

Kategorie: muži, ženy  - pokud bude chtít hrát mixový pár, zařadíme ho do mužského turnaje (na pánskou síť). Přihlášky jsou společné.

Jedná se o turnaj nižší úrovně než "Amatérské Tour". 

sobota: 9.12.2017 - registrace: 9:50, první zápasy: 10:00

OPEN páteční MIX  15.12.2017 
(kategorie mixy,  kapacita  2/12, uzávěrka přihlášky 15.12. 14:00, odhlášky 14.12. 23:59)

Turnaj pro všechny výkonnostní hráče.

Start turnaje v 17:30, prezence 17:25

aktuální seznam přihlášených
1. Lukáš Spozdil  /  Radka Tučková
2. Lenka Dudlová  /  Vít Pohanka