Alžběta Paulasová
Nejoblíbenější akce roku v PBT se nezadržitelně blíží!
(vydáno: 17.09.2018)(zhlédnuto: 19x)
Neváhejte a hlaste se na dlouho očekávanou tradiční grilovačku ve dnech 6.-7. října. Jo, a při té příležitosti vlastně ještě musíme postavit halu. :) Přihlášky v sekci Ostatní akce a nebo zde.
 
diskuze(0)
Radan Dolejš
Prague beach team s podporou Prahy 6
(vydáno: 23.02.2018)(zhlédnuto: 613x)
Náš klub získal, podobně jako v předchozích letech, roční dotaci na podporu pravidelné sportovní činnosti dětí a mládeže do 26 let z Prahy 6. Podpora šla z dotačního programu Aktivní šestka.diskuze(0)
Natalie Boušková
Vyhlášení členských bonusů za uplynulou sezónu 2016/2017
(vydáno: 15.01.2018)(zhlédnuto: 963x)
Každoročně vyhlašované členské bonusy pro nejúspěšnější hráče reprezentující PBT na turnajích dospělých a juniorů, a pro hráče s nejvyšší účastí na klubových trénincích, kempech a turnajích.
 
diskuze(0)
Kamila Mrázová
AKCE PRO RODIČE S DĚTMI
(vydáno: 31.10.2017)(zhlédnuto: 1165x)
Touto cestou bychom Vás chtěli pozvat na velkou beachvolejbalovou akci pro celou rodinu! Zveme i hráče, kteří u nás netrénují. 

Přijďte si užít pohodovou sobotu plnou sportu a zábavy!

V dopolední fázi se zaměříme na trénink, na oběd Vás pozveme k dlouhému stolu - RAUT. A odpoledne nás bude čekat turnaj o velké ceny!

Trénink i turnaj bude rozdělen na skupiny: a) dospělí  b) děti  c) předškolní děti 

organizátoři: Kamila Mrázová, Alžběta Němcová

Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

 diskuze(0)

Ondra Vlček
MČR klubů
(vydáno: 28.08.2017)(zhlédnuto: 1168x)
O uplynulém víkendu se v BK Ládví uskutečnil druhý ročník MČR klubů. Před aktuálně končící sezónou si Česká asociace beachvolejbalových klubů (ČABVK) předsevzala úkol, že tato nová soutěž bude mít více turnajových kol, které by sloužily jako kvalifikace a bylo v plánu tyto kvalifikační kola odehrát již v zimní části roku v hale. V létě by se hrálo pouze finále. Nakonec se tak nestalo a MČR se odehrálo o jednom víkendu, jako tomu bylo předešlý rok.diskuze(0)
Alžběta Paulasová
ITALY BABY JARO 2017
(vydáno: 28.05.2017)(zhlédnuto: 2120x)
Letošní jarní kemp v italském Silvi Marina proběhl kvůli počasí o dva týdny později než obvykle. I když i to topení troubou a fénem mívalo něco do sebe. Slovy Vlčáka mohu rovnou prozradit, “že letos bylo počasí úžasné, pouze a výhradně slunečné, prvního deště spolu s bouřkou jsme se dočkali v sobotu 20. 5., asi 2 hodiny před odjezdem ze Silvi.”            diskuze(2)
Natalie Boušková
Vyhlášení členských bonusů za sezonu 2015/2016
(vydáno: 23.01.2017)(zhlédnuto: 2390x)

Vyhodnocení bonusů a statistiky se vztahují ke konci minulé sezóny, tj. ke dni 30.9.2016. 

V tomto článku dále uvedené bonusy a odměny platí pouze pro členy trénující v klubu v rámci odpoledního nebo celodenního členství (nikoliv "volná hra"), a to v sezóně 2015/2016 a současně v sezóně 2016/2017.  diskuze(15)

Příjemné prožití vánočních svátků
(vydáno: 22.12.2016)(zhlédnuto: 1792x)
Přejeme všem členům i nečlenům Prague beach teamu klidné a spokojené prožití vánočních svátků, bujarého Silvestra a do roku 2017 jen to dobré. Ačkoliv se mezi Štědrým dnem a Novým rokem netrénuje s trenéry, mají členové PBT možnost doplnit klasické vánoční (ne)aktivity o sportovní aktivitu na písku: k dispozici budou kurty pro volnou hru. Od 2. ledna opět pokračujeme v plné přípravě na letní sezónu! diskuze(0)
blog
Kateřina Šafářová
Státní svátek na písku
(vydáno: 24.11.2016)(zhlédnuto: 2148x)
Den svobody a boje za demokracii bylo možné prožít různě. Mohli jsme se zúčastnit pietních akcí, demonstrací, koncertů či festivalů konaných při této příležitosti. Na návštěvníky čekal také Úřad vlády. Ti, které tento státní nevzrušuje, ho pojali jako obyčejný den volna a vyrazili někam na výlet, nebo si naopak užili klidný den doma. Někteří museli být v práci.diskuze(1)
blog
Michal Sihelsky
Podzimní tréninkový kemp v Itálii z pohledu nevýkonnostního hráče alias Au-Pair
(vydáno: 03.10.2016)(zhlédnuto: 2826x)
Dostalo se mi neskonalé cti a důvěry od vedení našeho spolku sepsat pár slov, pár řádků s poznatky a zážitky z nedávno skončeného tréninkového týdenního kempu v prosluněné Itálii, konkrétně v Silvi Marina, okres Pescara, provincie Teramo.diskuze(2)
Ondra Vlček
Zpráva hlavního trenéra č. 6 (s překvapením)
(vydáno: 22.09.2016)(zhlédnuto: 2204x)
Zdravím vás všechny právě s příchodem podzimu. Jsem si vědom, že hlavní a nejoblíbenější část beachvolejbalového roku – léto, je za námi, ale věřím, že i halovou sezonu si společně užijeme.

Mám několik bodů, které bych vám chtěl sdělit. 
diskuze(0)
blog
Ján Jenčík
Letní King&Queen PBT 2016
(vydáno: 09.09.2016)(zhlédnuto: 2824x)
Mám něco sesmolit o kingovi a queeně z pohledu účastníka. Nuž smolím. Příští řádky doporučuju brát s velkou rezervou, většina informací je nepodložených nebo zcela smyšlených, etnicky nekorektních a nábožensky urážlivých. Možná bude vlastně lepší, když to dál číst ani nebudete. Předem se taky omlouvám za prznění jazyka českého, ale gramatika není moje parketa ani v slovenštině, natož v češtině. Mohl jsem to napsat slovensky, ale pak bych se neměl na co vymluvit...diskuze(6)
Ondra Vlček
MČR Klubů
(vydáno: 06.09.2016)(zhlédnuto: 2509x)
Letošní beachvolejbalová sezóna nám míří do finále. Již tento pátek v Brně odstartuje MČR mužů a žen. Tuzemskému vrcholu letního zápolení předcházela o uplynulém víkendu turnajová novinka v podobě MČR klubů. Jednalo se o finálový turnaj, který hostil Beachklub Ládví a bylo zde přítomno šest nejlepších klubů z celé ČR. Spolu s PBT se do turnaje probojovalo ještě pět dalších (PBT první kolo vyhrálo kontumačně díky neúčasti libereckých Vratislavic).diskuze(0)
Martin Drobný
nová sezóna ABV turnajů se opět blíží, jste na ni připraveni? - administrativně :)
(vydáno: 16.05.2016)(zhlédnuto: 3468x)
update 16.5.2016: 2 roky starý článek, který nerezaví..  Pomalu se nám blíží nová sezóna svazových turnajů pod hlavičkou ABV a stejně jako tomu bylo loňský rok (a částečně už předloni), přihlášky/odhlášky na tyto turnaje, platby licenčních poplatků atp. se řeší pomocí VISu (Volejbalový Informační Systém).  Ten najdete na stránkách https://vis.cvf.cz/.diskuze(3)
Ondra Vlček
Halové mistrovství České Republiky do 22 let, 2016
(vydáno: 04.04.2016)(zhlédnuto: 2666x)
Již potřetí v řadě za sebou hostil Prague beach team o uplynulém víkendu HMČR do 22 let. Turnaj byl v ženské části turnaje plně obsazen a v pátečním odpoledni mu předcházela kvalifikace, ze které vzešly čtyři postupující páry do sobotní hlavní soutěže.
V sobotu o deváté hodině ranní odstartovala hlavní soutěž v obou kategoriích. Dívky měly plné startovní pole, což čítalo 16 týmů, chlapců se nakonec dostavilo pouze 11 párů.
 
Systém hlavní soutěže byl jasný, odehrát ve dvou hracích dnech upravený systém M16d. Onou úpravou bylo to, že se v sobotu odehrála dvě kola vítězného pavouku a dvě kola oprav, zbývající utkání byla na programu v neděli. U chlapců se díky malému počtu startujících týmů dohrál turnaj až do semifinále.
diskuze(0)

strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35